Sukces naszej uczennicy
13/05
2026
Sukces naszej uczennicy
W dniu dzisiejszym uczennica naszej szkoły, Emilia Bojarska, uczestniczyła w XVII edycji Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wiosna w sercu wiosna wkoło” zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu Filia w Jarosławiu przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie we współpracy z Jarosławskim Ośrodkiem Kultury i Sztuki.
Miło nam poinformować, że Emilia zdobyła wyróżnienie!
Bardzo dziękujemy organizatorom za wspaniałe przyjęcie i fantastyczną atmosferę!
Konkurs recytatorski
5 zdjęć