Strona główna/Aktualności/Mityng lekkoatletyczny

Mityng lekkoatletyczny

3/06 2026

Mityng lekkoatletyczny
2 czerwca 2026 r. na obiekcie sportowym w ZSP w Lisich Jamach odbył się Mityng lekkoatletyczny w ramach Ligi Gminnej. Był to już ostatni akcent tej edycji Ligi.
Szkołę naszą reprezentowali:
 Klara Kowaliszyn, Filip Śmigielski, Zuzanna Kowaliszyn, Konrad Piwoda - w biegach krótkich,
 Kinga Kubiszyn, Bartosz Tworko, Gabriela Bojarska,
 Jarosław Nizierski - w biegach długich,
 Karolina Kasicka,
 Szymon Łazarski w rzucie piłeczka,
 Emilia Rykala, Szymon Antosz - w pchnięciu kulą,
 Dagmara Misztal, Bartosz Janiszewski,
 Amelia Trzmiel, Wojciech Świnkowski - w skoku w dal.
Uczestnicy zawodów zdobyli łącznie 56 pkt, co pozwoliło zająć 4 lokatę.
W łącznej klasyfikacji tej edycji Ligi zajęliśmy III miejsce.
Gratulujemy.

Mityng Lekkoatletyczny

2 zdjęć
do góry