Mityng lekkoatletyczny
Mityng lekkoatletyczny
2 czerwca 2026 r. na obiekcie sportowym w ZSP w Lisich Jamach odbył się Mityng lekkoatletyczny w ramach Ligi Gminnej. Był to już ostatni akcent tej edycji Ligi.
Szkołę naszą reprezentowali:
Klara Kowaliszyn, Filip Śmigielski, Zuzanna Kowaliszyn, Konrad Piwoda - w biegach krótkich,
Kinga Kubiszyn, Bartosz Tworko, Gabriela Bojarska,
Jarosław Nizierski - w biegach długich,
Karolina Kasicka,
Szymon Łazarski w rzucie piłeczka,
Emilia Rykala, Szymon Antosz - w pchnięciu kulą,
Dagmara Misztal, Bartosz Janiszewski,
Amelia Trzmiel, Wojciech Świnkowski - w skoku w dal.
Uczestnicy zawodów zdobyli łącznie 56 pkt, co pozwoliło zająć 4 lokatę.
W łącznej klasyfikacji tej edycji Ligi zajęliśmy III miejsce.
Gratulujemy.