Strona główna/Aktualności/"Leśne Potyczki"

"Leśne Potyczki"

27/05 2026

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie „Leśne Potyczki”
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie „Leśne Potyczki”, organizowanym przez Nadleśnictwo Lubaczów oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubaczowie. Wydarzenie było doskonałą okazją do sprawdzenia wiedzy przyrodniczej, rozwijania zainteresowań ekologicznych oraz poznawania tajemnic lasu.
Podczas konkursowych zmagań uczestnicy wykazywali się: znajomością świata roślin i zwierząt, wiedzą o ochronie środowiska oraz umiejętnością współpracy i logicznego myślenia. Rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze i dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych emocji.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom zaangażowania, przygotowania i godnego reprezentowania szkoły. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie inspirującego wydarzenia i możliwość udziału w tej wartościowej inicjatywie.

do góry