Strona główna/Aktualności/Koncert w Szkole Muzycznej w Lubaczowie

Koncert w Szkole Muzycznej w Lubaczowie

13/05 2026

Koncert w Szkole Muzycznej w Lubaczowie 
6 maja 2026 r. uczniowie klas II-IV zostali zaproszeni na koncert promocyjny do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K. Komendy w Lubaczowie.
Podczas koncertu młodzi artyści, w tym również uczniowie naszej szkoły - Karolina, Gabrysia, Emilia, Maja i Adrian, z których jesteśmy niezwykle dumni, zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i instrumentalne. Publiczność mogła podziwiać nie tylko ich talent, ale także ogrom pracy włożonej w rozwijanie muzycznych pasji. Występy zachwyciły wszystkich zgromadzonych i stworzyły niezapomnianą atmosferę.
Celem koncertu była prezentacja umiejętności uczniów oraz zachęcenie dzieci do rozpoczęcia swojej przygody z muzyką i nauki gry na wybranym instrumencie.
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim artystom za piękne muzyczne przeżycia!

do góry