Strona główna/Aktualności/"Koncert Serc" w ZSP w Baszni Dolnej

"Koncert Serc" w ZSP w Baszni Dolnej

2/06 2026

„KONCERT SERC” w ZSP w Baszni Dolnej
W dniu 28.05.2026 r. nasz szkolny zespół „Gwiazdki”, na czele z dyrekcją, brał udział w niezwykłej muzycznej pocztówce w ZSP w Baszni Dolnej na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.
Podczas koncertu dyrektor Jadwiga Chomyszyn w imieniu całej społeczności szkolnej przekazała zebrane środki w kwocie 2 000 zł. Dziękujemy wszystkim - uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi za otwartość serc - „Nie zawsze możesz dodać dni do życia, ale zawsze możesz dodać życia do dni”, a najlepszym tego przykładem był „Koncert Serc”, którego atmosfera była przepełniona empatią, radością, a także muzyczno-artystyczną inspiracją poprzez piosenki, tańce i skecze.
Uczniowie szkół z całego powiatu, nauczyciele i zaproszeni goście zgromadzili się, aby „koncertować” dla najbardziej potrzebujących.
Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

do góry