Strona główna/Aktualności/Kolejny turniej - Liga Gminna

Kolejny turniej - Liga Gminna

13/05 2026

Liga Gminna 
18 kwietnia chłopcy z klas IV - VI rozgrywali turniej piłki nożnej w ramach Ligi Gminnej. Turniej ten rozgrywany był w ZSP w Lisich Jamach. Nasi uczniowie wygrali swój pierwszy mecz, drugi niestety przegrali. Kolejny zremisowali ale w ostatnim też musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej. Do ogólnej klasyfikacji dołożyli 2 punkty. W klasyfikacji tej na dzień dzisiejszy przewodzi ZSP z Baszni Dolnej, nasza szkoła ma 3 punkty straty.
Tabela końcowa po 7 turnieju
1. ZSP Basznia Dolna - 27 pkt
2. SP Krowica - 24 pkt
3. ZSP Lisie Jamy - 23 pkt
4. ZSP Młodów - 21 pkt
5. SSP Zaluze 8 pkt
Szkołę reprezentowali:
B. Janiszewski, J. Bojarski, K. Sega, F. Gluszyk, M. Antoniszyn, P. Kamiński, Sz. Lazarski, M. Kubiszyn, F. Smigielski, B. Tworko oraz W. Załuski.
Już w sobotę kolejne emocje, które dostarcza tym razem dziewczyny z klas VII - VIII.

do góry