Strona główna/Aktualności/II Szkolna Gala Talentów

II Szkolna Gala Talentów

13/05 2026

II SZKOLNA GALA TALENTÓW
23 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbyła się II Szkolna Gala Talentów. Uczniowie z klas I-VII zaprezentowali swoje niesamowite talenty, które zachwyciły publiczność, a występy pokazały, jak wiele wspaniałych umiejętności kryje się wśród młodych ludzi. Galę rozpoczęły uczennice z klasy III występem tanecznym.
Młodzi Artyści zaprezentowali swoje uzdolnienia w różnych kategoriach: praca plastyczna: Aurelia Gumulak, Jagoda Bojarska, Klaudia Stolarczyk, Zuzanna Stolarczyk, Milena Nowosiadły, Oliwia Piwoda, Kinga Kubiszyn, Dagmara Misztal. Każdy uczestnik w trakcie trwania gali wykonywał pracę plastyczną wybraną techniką i dowolną tematycznie.
Najpierw swoje zdolności wokalne pokazała najmłodsza uczestniczka Kornelia Farbisz(kl.0), która przy akompaniamencie gry na gitarze przez siostrę, zaśpiewała piosenkę.
Niesamowite zdolności układania kostki Rubika zaprezentował Jonatan Radzik.
Pozostałe kategorie to recytacja: Malwina Czyrny, Malwina Misztal, Hubert Stawski, Magdalena Kubiszyn, Emilia Bojarska,
śpiew: Lena Myklusz, Zofia Łazarska, Emilia Bojarska, gra na różnych instrumentach: Malwina Czyrny (pianino), Justyna Farbisz (gitara+ śpiew), Adrian Wiórko (pianino), Sofiia Nychkalo (saksofon), Jacob Wychowaniec (fortepian).
Nie zabrakło też układów tanecznych w wykonaniu: Kiry Havrysh, Mai Furgała, Liliany Mosiężnej, Poli Antonik, Juli Kowaliszyn, Zuzanny Kruk, Karoliny Kasickiej.
Na zakończenie uczniowie, którzy wykonywali pracę plastyczną pokazali wszystkim swoje cudowne dzieła i zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Wszyscy wykonawcy udowodnili, jak wiele talentów kryje się w naszej szkole i jak ważne jest, by mieć odwagę dzielić się swoimi pasjami z innymi.
Wszystkim serdecznie gratulujemy! Każdy z Was zasługuje na wielkie brawa za odwagę, kreatywność i pasję.
Występujący artyści II Szkolnej Gali Talentów zostali nagrodzeni pamiątkową statuetką oraz słodkim upominkiem.
Szkolna Gala Talentów 2026 na długo pozostanie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że będzie to inspiracja do dalszego rozwoju talentów i pasji, a przyszły rok przyniesie jeszcze więcej emocji i niespodzianek.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za chwilę wspólnego przeżywania emocji i radości.
Dziękujemy również rodzicom oraz nauczycielom za wsparcie i motywację, która pomogła uczniom przygotować się do tego wspaniałego wydarzenia.

do góry